Wellness rozmazlování

 

Lázně Bohdaneč

Dopřejte si čtyřdenní odpočinek v Lázních Bohdaneč

4 dnyod 4 120 Kč
Detail pobytu

Dárkový poukaz

Veselý a Veselý plus

Ubytování v pavilonu Veselý a Veselý plus

Pavilon Veselý tvoří vstupní budovu do celého areálu Léčebných lázní Bohdaneč, a.s. , kterého je nedílnou součástí. S ostatními pavilony je propojen krytou vyhřívanou kolonádou.


V pavilonu se nachází vstupní hala, rezervační a ubytovací kancelář, recepce, kolonáda, kavárna/bar, tělocvična,  balneologický provoz, plavecký bazén, solná jeskyně, společenský sál a ubytovací část (výtah).

Veškeré procedury jsou poskytovány v jednotlivých pavilonech lázní, které jsou propojeny krytou, v zimě vyhřívanou kolonádou.

Pavilon je součástí celého propojeného komplexu budov, ve kterém je dále restaurace, kavárna, kosmetika, pedikúra, kadeřnictví, možnost zapůjčení a úschovy kol (za poplatek), parkování za poplatek, lékařská služba a non-stop zdravotní služba.

Pobyt s domácími mazlíčky není možný. V objektech platí zákaz kouření.

Vybavení pokojů

95 moderních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů kategorie standard : sprcha, WC, TV, telefon, internet a lednice. Postele jsou oddělené.
9 dvoulůžkových luxusních pokojů typu standard plus: manželské postele, sprcha, WC, TV, telefon, internet, lednice, župan k dispozici, volný vstup do sauny a whirlpoolu.

Stravování

Snídaně je v ceně hotelového ubytování, obědy a večeře lze dokoupit. Stravování - v jídelně areálu - v pavilonu Jubilejní (spojovací chodba), snídaně - bufet, obědy a večeře jako 3-chodové menu (možnost výběru), ovocný a zeleninový bufet, nealkoholické nápoje.

Fotogalerie z ubytování v pavilonu Veselý a Veselý plus

logo bohdanec

Léčebné lázně Bohdaneč leží v nádherném prostředí polabské nížiny, vzdálené pouhých 8 km od Pardubic. Místní lázeňské domy jsou obklopené spoustou zeleně, nabízejí kryté kolonády, vlídné prostředí a čistý vzduch přispívají k nezapomenutelnému zážitku každého návštěvníka lázní.

Více informací

tipdneloga

Doporučujeme

Dokonalé potěšení

Lázně Bohdaneč

Dopřejte si pětidenní pobyt s prvotřídní péčí, který pro Vás připravili v Lázních Bohdaneč. Zapomeňte na chvíli na všední starosti a přijeďte si odpočinout do bohdanečských lázní.

Více informací

Počasí v Lednici?

Aktuální Počasí v Pardubickém kraji.